Hotel Julia

Destinácia: Bulharsko, Sveti Vlas
Kód zájazdu: 982876
Cena od: 159 €
Príplatky od: 8 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

21.09.2019 8 dní Last Minute 159 € +8 € vlastná

Hotel Julia

TV práčovňa, čistiareň biliard fitness centrum parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž detské ihrisko trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 1 km
Popis a poloha:
Hotel Julia sa nachádza v rezorte Sveti Vlas, ktorý je obľúbený najmä vďaka pokojnej a kľudnej atmosfére. Piesočnatá pláž sa nachádza necelý 1 kilometer od hotela.

Vybavenie hotela:
V areáli hotela sa nachádza bazén, záhrada a detské ihrisko. Za príplatok si môžete zacvičiť vo fitness centre alebo si zahrať biliard. Nepretržite otvorená recepcia Vám ponúka možnosť uschovania batožiny alebo použitia trezoru, ktorý je za poplatok. Taktiež si môžete doobjednať služby žehlenia alebo práčovne, ktoré sú za poplatok. Wi-Fi pripojenie je vo verejných priestoroch k dispozícií zadarmo. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku bez poplatku, ale je potrebné dopredu uviesť záujem o parkovacie miesto.

Vybavenie izby:
V izbách hotela Iris sa nachádza TV, telefón, klimatizácia, kúpeľňa s toaletou, sušič na vlasy a balkón s výhľadom na okolie hotela. Izby sú denne upratované a posteľná bielizeň je menená každé 3 až 4 dni.

Stravovanie:
Hotel disponuje a la carte reštauráciou, v ktorej si vyberiete nielen tradičné bulharské jedlá, ale taktiež aj jedlá z medzinárodnej kuchyne. V bare Vám namiešajú chutné letné nápoje.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,89 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,40 HRK
Turecká lira  EUR 6,30 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »