Silvester a Nový rok na Francúzskej riviére

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1063484
Cena od: 299 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Silvestrovský zájazd

Výber termínu

28.12.2019 6 dní Last Minute 299 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Program:


1. deň Odchod z Bratislavy o 15.00 hod. Tranzit cez Rakúsko, Taliansko do Francúzska. Nočná jazda.


2. deň V ranných hodinách príchod do horskej dedinky EZE s nádherným panoramatickým výhľadom na celú riviéru. Prehliadka MONACA: katedrála, Oceánografické múzeum. Prechod cez prístav v La Condamine do MONTE CARLA – kasíno. Ubytovanie a nocľah. 


3. deň Po raňajkách prehliadka mestečka GRASSE, ktoré je považované už od 16. storočia za centrum svetovej kozmetiky. Návšteva svetoznámeho výrobcu parfémov a kozmetiky. Presun do ANTIBES – mesto, ktoré leží na skalnatom poloostrove Cap D'Antibes. Je symbolom luxusného života na riviére už od 20. rokoch. Návšteva prístavu, úzkych malebných uličiek, provensálskej tržnice alebo hradu Grimaldi, kde šesť mesiacov pobudol umelec Pablo Picasso. Možnosť prehliadky Picassovho múzea. Malebné staré kozmopolitné mesto MENTON s talianskou atmosférou, ktoré s okolitými horami tvorí jedinečné miesto Azúrového pobrežia. Prehliadka námestia Sain-Michel s kaplnkou Conception a bazilikou Sainte-Michel - Archange s krásnym výhľadom na more i mesto. Mestečko je preslávené prekrásnymi záhradami a pestovaním citrusov, z ktorých si tu môžete kúpiť rozličné produkty. Návrat na ubytovanie, nocľah.
 

4. deň 31.12.2019 - Silvester: Po raňajkách odchod do ST. TROPEZ, mestečka známeho svojimi žandármi v podaní legendárneho Luisa de Funesa. Prehliadka mesta. Zastávka v PORT GRIMAUD, v ktorom väčšinu "ulíc" tvoria vodné kanály a je nazývané aj francúzskymi Benátkami. Presun do CANNES, presláveného filmovým festivalom, prehliadka mesta - historické centrum Le Suquet, prístav, festivalový palác. Večera o cca 18:00 hod. Silvestrovská noc v meste a oslavy príchodu Nového roka.
 

5. deň 01.01.2020 - Nový rok: Po raňajkách návšteva malého mestečka s kamennými ulicami, typickej stredovekej pevnosti na skale ST. PAUL de VENCE – mesto umelcov a elegantných galérií, ktoré si zachovalo svoj stredoveký charakter. Presun do NICE. Prehliadka mesta, výstup na hradný vŕšok, výhľady na prístav a celú Promenade de Anglais. Voľný program. Vo večerných hodinách odchod z Francúzska. Nočná jazda. 


6. deň Príchod do Bratislavy v popoludňajších hodinách.

Cena zahŕňa:
autobusová doprava, 3x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 3x kontinentálne raňajky, poplatky za vstup autobusu do Monaca a St. Paul de Vence, prehliadky miest podľa programu bez vstupov, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 170/2018 Z.z.

Cena nezahŕňa:
poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 12 EUR/pobyt, orientačné vstupné počas prehliadok cca 35 EUR

Večera 31.12.2019: 35 EUR (v prípade záujmu o večeru, je nutné si ju objednať spolu so zájazdom)

Príplatok za 1-lôžkovú izbu: 79 EUR

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,53 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,43 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »